Jetsurf a Forbes pomůžou potřebným
02 / 12 / 2016

Jetsurf a Forbes pomůžou potřebným

Zážitkový poukaz na libovolný podnik MotoSurf WorldCupu – závody světové série v česku vyráběných motorizovaných surfů Jetsurf vzbudil v sále pražského Rudolfina velký zájem. Pro neziskovou organizaci Pink Crocodile, která se zabývá respitní a paliativní péčí u dětí s kombinovaným postižením pak svitla určitá naděje na příspěvek pro stavbu nového hospicu.

Tři miliony a deset tisíc poprvé, podruhé, potřetí…PRODÁNO! Až na tuto astronomickou částku neváhal vystoupat internetový podnikatel a miliardář Ondřej Tomek na konci aukce. Padla nejvyšší částka večera, spokojení představitelé nadace se zase o něco přiblížili svému cíli a Tomek si zajistil aktivní víkend na závodech unikátních prken se spalovacími motory, které světu dala Česká republika a společnost MSR Engines. Za tento počin si pak úspěšný podnikatel vysloužil ovace ve stoje. Celou akci sledoval také ředitel série MotoSurf WorldCup Jan Zeman a sám konstruktér Jetsurfů Martin Šula, který neskrýval své nadšení:

„V letošním roce jsme náš výrobek zase posunuli někam dál. Díky tomu jsme vytvořili několik desítek pracovních míst. Myslím, že docela úspěšný rok jsme podtrhli právě dnes, kdy jsme pro nás trošku netradičním způsobem přispěli potřebným. Doufám, že stejně jako se rozvíjíme my, se bude rozvíjet také nadace Pink Crocodile. Chci poděkovat a poblahopřát panu Tomkovi. Věřím, že si jízdu na našich prknech a atmosféru závodů pořádně užije.“

Be part of team

As the official membership programme of the JetSurf team, Team JetSurf
offers you the chance to get closer to the action.

Join Us

Sign me up!
(about one email a month)

My name:
 
My e-mail:
   
Virtual Tour